Author: A***˙
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: finally i can clean my crispy feet. HAHAHAHAHAHAHAAH. thankyou
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 37kr
| Material | Stone |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Multicolor |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Shaft Height | 3.7 cm |
| Height | 19.6 cm |
| Diameter | 4.7 cm |
| SKU | sb2201069577672935 |
Author: A***˙
Date:
Review: finally i can clean my crispy feet. HAHAHAHAHAHAHAAH. thankyou
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: w***5
Date:
Review: It work so well I recommend
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: p***n
Date:
Review: This made my feet soft on the first use!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***a
Date:
Review: looks pretty good for the price
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.